Altın Kürede En iyi Erkek Oyuncu Ödülü Kazanan Joaquin Phoenix Konuşmasında Hayvancılık Sektörü ile İklim Krizinin İlişkisinden Bahsetti

Altın Kürede En iyi Erkek Oyuncu Ödülü Kazanan Joaquin Phoenix Konuşmasında Hayvancılık Sektörü ile İklim Krizinin İlişkisinden Bahsetti

Ailesi vegan olan ve kendi de 3 yaşından beri vegan olan ünlü oyuncu Joaquin Phoenix Joker filmindeki performansı ile 77. Altın Küre Ödül Töreninde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı.

2005 yapımı ”Earthlings” Belgeselinin anlatıcılığını ve 2017 yapımı ”What The Health” Belgeselinin de yapımcılığını yapan Phoenix, Çeşitli organizasyonlar ve eylemlerde de boy gösteriyor.

Görsel https://www.totallyveganbuzz.com/news/joaquin-phoenix-takes-part-in-vegan-protest-on-his-way-to-winning-award-at-toronto-film-festival/ adresinden alınmıştır.

Ödül konuşmasında iklim krizi ile hayvancılık sektörü arasındaki bağlantıya değinen ünlü oyuncu herkesin bu konuda bir şeyler yapmasının öneminden bahsetti.

Ayrıca Hollywood Yabancı Basın Birliği’ne de törende vegan yemekler servis ettikleri için teşekkür etti.

Phoenix konuşmasında, aynı kategorideki diğer adaylara olan hayranlığını dile getirirken, ödül töreninin TV için reklam amaçlı yapıldığını da belirtmekten çekinmedi.

Avustralya’daki yangınlar için iyi dileklerde bulunmanın güzel bir hareket olduğunu ama yeterli olmadığını, kendi hayatımızda ve alışkanlıklarımızda değişiklik yapmamız gerektiğinden bahsetti.

Konuşmanın tamamını buradan da izleyebilirsiniz.

Phoenix’e sanatı, çalışmaları ve çabası için tekrar teşekkür ediyoruz.

Beğendiniz mi?

0 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacakGerekli alanlar işaretlendi *

Bu HTML etiketlerini ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kayıp Şifre

Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Araç çubuğuna atla