Hakkımızda

Vegan Medya 1 Ekim 2018’de Türkiye’nin ilk içerik tabanlı vegan sosyal ağı olarak yayın hayatına başladı. Vegan olanlar için bir buluşma ve yeniliklerden haberdar olma platformu, vegan olmayanlar içinse; veganlığı daha iyi anlama, önyargılardan uzak yeni bir dünyayı keşfetme amacıyla kurulan bir sosyal medya platformu olmayı hedefledi. Veganlığa karşı oluşturulan önyargıların kırılması, veganlığı anlatabilmek ve sömürünün olmadığı bir dünya düşünü, ilk önce sanal olarak hayata geçirmek amacıyla kullanıcılar, popüler haber, fotoğraf, galeri ve videolara tek bir noktadan ulaşırken aynı zamanda Vegan Medya’nın içeriğine de katkıda bulunabiliyor.

Siz de Vegan Medya’da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri Vegan Medya’ya ekleyebilirsiniz. Vegan Medya’daki içerikleri favorilerinize ekleyip, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Sitemiz sadece veganlara değil, vegan olmayanlara da ait bir bilgi paylaşım noktasıdır. Kullanıcılar, sitemizin topluluk kurallarına ve içerik kurallarına uymak koşulu ile, vegan veya veganlığa aykırı olmayan içerikler paylaşmakta özgürdür. 

Kayıp Şifre

Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Araç çubuğuna atla