Robert Downey Jr. Vegan Oldu mu?

Robert Downey Jr. Vegan Oldu mu?

Marvel’in Iron Man‘i ünlü aktör Robert Downey Jr. yeni vizyona giren Dolittle filminin galasında, filmin yapımcısı olan eşi Susan Downey için ”Sinema tarihinin en yaratıcı yapımcısı” dedi.

”Para ve tavuk için rol yapıyordum ama artık tavuk yok, bitkisel besleniyorum sadece para ve bakliyat!” şeklinde konuşan aktörü eşi Susan Downey doğruladı ve ”Artık tavuk yok.” diye yanıtladı.

Bitkisel beslenme ve veganlık son zamanlarda Hollywood’da yükselişte.

Hemen her gün bir ünlünün vegan olduğunu duymaya başladık. Göz önünde olan kişilerin vegan olduklarını ya da bitkisel beslenmeye geçtikleri söylemelerinin, hemen veganlığın yayılışı hem de onları örnek alan genç neslin veganlığa bakışını değiştirebileceğini düşünüyorum.

Vegan olduklarını bildiğimiz bazı starlar;

James Cameron, Arnold Schwarzenegger, Natalie Portman, Peter Dinklage, Sir Paul McCartney, Joaquin Phoenix, Moby, Kate Nash, Kat Von D, Mena Massoud, Ellen Pompeo, Benedict Cumberbatch, Zac Efron, Beyonce, Mayim Bialik, Jason Mraz, Ellie Goulding ve daha birçokları…

Görsel http://wallpapersexpert.com/robert-downey-jr-wallpapers.html adresinden alınmıştır.

Haberin kaynağı için tıklayabilirsiniz.

Beğendiniz mi?

0 0

1 Yorum

  1. Awesome post! Keep up the great work! 🙂

    Cevaplayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacakGerekli alanlar işaretlendi *

Bu HTML etiketlerini ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kayıp Şifre

Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Araç çubuğuna atla