Vegan Medya Fanzin Çıktı! (PDFli)

Vegan Medya Fanzin Çıktı! (PDFli)

Merhaba,

Vegan Medya’da bulunan içerikler ve daha fazlasının sadece internette değil, sokaklarda, kafelerde de insanlara ulaşabilmesi için başlattığımız fanzin hareketi ilk meyvesini verdi!

Bundan böyle düzenli aralıklarla Vegan Medya fanzin olarak daha çok insana ulaşacağız.

İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, Çanakkale, Bursa ve Fethiye ilk dağıtım yerlerimizdi. Herkesten çok güzel geri bildirimler aldık. Destek olan herkese sonsuz teşekkürler:)

Daha çok insana ulaşabilmek adına ücretsiz dağıttığımız fanzinlerimizi,
isteyen herkesin kolayca okuması ve hatta basıp dağıtması için PDF halinde veganmedya.com‘ a yüklüyoruz.

Vegan Medya Fanzin’ de yer almak istiyorsanız, veganmedya.com‘a üye olup, içerik yüklemeniz yeterli! Etik, sağlık gibi konularda yüklenen içerikler, fanzinde kendine yer bulacak.

Vegan Medya’ya nasıl üye olacağınızı öğrenmek istiyorsanız buraya, nasıl içerik yükleyeceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonraki sayılarda görüşmek üzere!

İstek, öneri ve sorularınızı veganmedya@veganmedya.com adresine gönderebilirsiniz.

Alttaki linke tıklayarak 1. sayıyı indirebilirsiniz.

Beğendiniz mi?

2 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacakGerekli alanlar işaretlendi *

Bu HTML etiketlerini ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kayıp Şifre

Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Araç çubuğuna atla